UV printimise teenus | Fotokruus.ee | Lai valik personaliseeritud tooteid

UV printimisest lähemalt

UV printimine on üks digitrüki vormidest, mis erinevalt teistest digitrüki meetoditest kasutab ultraviolett valgust, et kuivatada/kivistada tinti. UV printerid on ehitatud selliselt, et trükipeade kõrval asub UV lamp, mis peale värvi piserdamist materjalile selle üle valgustab ning ära kivistab. Algselt kasutati UV valgust ilutööstuses – kuivatati küünelakke. Hiljem võeti UV valgustus kasutusele ka trükitööstusest. UV prinditud materjalid on koheselt koheselt peale printimist kuivad. Tänu kiirele kuivamisele ei jõua värvid laiali valguda ning lõpptulemus jääb väga terav. Samuti on UV prinditud värvid veekindlad ning väga kulumiskindlad.

Millistele materjalidele saab printida?

UV printimise võimalused on väga laiad. Printida on võimalik peaaegu kõikidele materjalidele. Erinevad tootjad on demoüritustel printinud isegi vee peale! Meie oleme trükkinud näiteks puidule, alumiiniumile, plastmassile, klaasile, paberile, keraamikale, tekstiilile, nahale jne.

Toodetest oleme printinud näiteks pastapliiatsitele, mobiilikorpustele, kelladele, märkmikutele, golfipallidele, rinnasiltidele, erinevaele kingitustele ja paljudele teistele toodetele.

UV printimise peamised eelised muude trükimeetodite ees on:
1) Kiirus- trüki ettevalmistus on kiire ja võimalik on trükkida ka väiksemaid koguseid.
2) Trükk on vastupidav ja kriimustuskindel
3) Parim trükikvaliteet
UV trükkimise muudab eriliseks see, et trükitavale alale saab trükkida esimese kihina valge ja sellele peale värviline trükk/logo ning soovi korral katta trükitav ala osaliselt või täielikult lakiga. Lakiga on võimalik tekitada trükile erinevaid kontuure.

Disaini ise mugavalt omale sobiv T-särk kasutades meie disainigeneraatorit

Kui sul on vaja väiksemas koguses custom lahendusel t-särki, siis kasuta meie mugavat lahendust, millega saad oma t-särgi kiirelt ja mugavalt disainida & ära tasuda. Toode on valmis 3 tööpäeva jooksul!

Särkide trükkimine kuumpresstrükkmeetodil tähendab seda, et trükis või tekst kantakse kangale kuumutamise teel. Esmalt lõigatakse trükis välja spetsiaalse lõikuriga, seejärel eemaldatakse üleliigne kile ning allesjäänud kujutis pressitakse riideesemele.

Särgile trükkimine sublimatsioontrükkmeetodil on samuti üks võimalikest trükimeetoditest. Sublimatsioontrüki puhul trükitakse esmalt pilt spetsiaalse printeriga paberile ning seejärel kantakse trükis paberi pealt kanga peale kuumpressimise teel. Sublimatsioontrüki eeliseks on see, et värv jääb kanga peale ning erinevalt kiletrükist ei ole sublimatsioontrükki kangal tunda. Sublimatsioontrükki saab teha ainult sünteetilisele ja valgele kangale.

See, milline trükk särgile teha, sõltub ennekõike kliendi soovist. Meie kasutame peamiselt kiletükkmeetodit, sest õhukese ja kvaliteetse kilega jääb tulemus kauem kestev ning pilt jääb väga terav. Samuti eelistavad enamus kliendid puuvillasest kangast särke.

T-särgi print nõuab kogemusi, et saavutada parim võimalik tulemus. Lisaks kogemustele on vaja kasutada ka kvaliteetseid vahendeid ja toorikuid. Meie teostame särgi trükki Itaalia kiledega ning kasutame Rolandi ja GCC seadmeid.

Trükk enda särgile

Teostame ka trükki kliendi enda rõivastele. Sisuliselt on võimalik trükkida igale kangatüübile, kuid eelnevalt oleks ikkagi hea üle küsida.

T-särkide valmistamine ootejärjekorras

Kui on vaja pildi või tekstiga särki väga kiirelt, siis valmistame ka särke ootejärjekorras. Kujundame kohapeal teie soovidele vastavalt särgi ning teeme selle ka lühikese ooteajaga valmis. Küsige telefoni teel lisa kui tekib kiireloomuline töö!