UV printimine

UV printimise teenus

Pakume lisaks muudele printimisteenustele ka UV printimise teenust. Võtame ette ka väiksemaid töid ning soovi korral leiame ka ise tooted/kingitused, millele print peale läheb. Lisaks saame aidata kujundustöödega ning lahenduste väljatöötamisega.

UV printimisest lähemalt

UV printimine on üks digitrüki vormidest, mis erinevalt teistest digitrüki meetoditest kasutab ultraviolett valgust, et kuivatada/kivistada tinti. UV printerid on ehitatud selliselt, et trükipeade kõrval asub UV lamp, mis peale värvi piserdamist materjalile selle üle valgustab ning ära kivistab. Algselt kasutati UV valgust ilutööstuses – kuivatati küünelakke. Hiljem võeti UV valgustus kasutusele ka trükitööstusest. UV prinditud materjalid on koheselt koheselt peale printimist kuivad. Tänu kiirele kuivamisele ei jõua värvid laiali valguda ning lõpptulemus jääb väga terav. Samuti on UV prinditud värvid veekindlad ning väga kulumiskindlad.

Millistele materjalidele saab printida?

UV printimise võimalused on väga laiad. Printida on võimalik peaaegu kõikidele materjalidele. Erinevad tootjad on demoüritustel printinud isegi vee peale! Meie oleme trükkinud näiteks puidule, alumiiniumile, plastmassile, klaasile, paberile, keraamikale, tekstiilile, nahale jne.

Toodetest oleme printinud näiteks pastapliiatsitele, mobiilikorpustele, kelladele, märkmikutele, golfipallidele, rinnasiltidele, erinevaele kingitustele ja paljudele teistele toodetele.

UV printimise peamised eelised muude trükimeetodite ees on:
1) Kiirus- trüki ettevalmistus on kiire ja võimalik on trükkida ka väiksemaid koguseid.
2) Trükk on vastupidav ja kriimustuskindel
3) Parim trükikvaliteet
UV trükkimise muudab eriliseks see, et trükitavale alale saab trükkida esimese kihina valge ja sellele peale värviline trükk/logo ning soovi korral katta trükitav ala osaliselt või täielikult lakiga. Lakiga on võimalik tekitada trükile erinevaid kontuure.

UV trükk pastapliiatsitele UV printimine

Trükk pastapliiatsitele Värvilise logoga pastapliiatsid

Küsige lisainfot:

Tel: +372 661 3212

Mob: +372 5650 5969

Email: info@fotokruus.ee

Vastame ühe tööpäeva jooksul!