Kleebised ja trükised | Fotokruus.ee | Lai valik personaliseeritud tooteid

Autokleebiste puhul on tähtis silmas pidada, et materjal peab vastu pidama välistingimustes – nii lõõskavas kuumas kui ka vihmasajus. Sellistes tingimustes on parim kasutatada materjalina vinüüli, mis on ka meie esimene valik.

Kui jutt käib kleebistest,  siis neid võib kasutada kindla stiili andmiseks mis tahes sõidukile. Lisaks reklaami eesmärgil kasutatavatele kleebistele võib leida ka pilte ja mustreid, mille eesmärgiks on üksnes auto välimuse muutmine.

Sealjuures on suurepärane asjaolu see, et autoomanikud saavad nautida unikaalset lisandväärtust ilma suure väljaminekuta, mida traditsiooniline värvimistöö endaga kaasa tooks. Lisaks nõuab kleebiste paigutamine vähe aega ja neid saab eemaldada, kui autoomanik endist välimust tagasi soovib.

Kui oled autokleebistest huvitatud, siis soovitame selliseid, mis on trükitud kõrgekvaliteedilise graafikaga. Meie saame sind sealjuures aidata. Kasutades alusmaterjalina vinüüli same luua kõikvõimalikke kleebiseid autodele, jalg- ja mootorratastele või mis tahes muule sõidukile sinu garaažis. Lisaks meie juba valmisolevatele disainidele võite valida mis tahes logo või mustri, mille meie kleebisteks muudame. Võta meiega rohkema informatsiooni saamiseks ühendust.

MX Motokrossi kleebised

Omades puhast ja esinduslikku mootorratast näitab see sinu ja su sponsorite kohta nii mõndagi. Isegi kui tegelete motokrossiga vaid nädalavahetustel on hea kui ratas näeb uus ja värske välja. Lisaks kaitsevad kleebised plastikuid.

Meie valikus on mõned disainid ning mõned näidisdisainid mida on võimalik vastavalt kliendi soovidele muuta. Muudame sõitja nime ja numbrid ning võime lisada logosid jne. Samas võime disainida motokrossi kleebised täielikult kliendi soovida järgi.

Krossikleebiste komplekt sisaldab esimese ja külje numbrimärkide, tagumise ja esimese porilaua, õhukasti, külje plastikute, esimeste amordikaitsmete ja kiige kleebiseid.

Meie motokrossi kleebised on valmistatud vastupidavast materjalist mida kasutavad tippsõitjad üle maailma. Kleebised on väga hea nakkuvusega  ning paksust materjalist (700µm, 0.7mm paks), mis muudab need kõige vastupidavamateks motokrossi kleebisteks.

Disaini ise mugavalt omale sobiv T-särk kasutades meie disainigeneraatorit

Kui sul on vaja väiksemas koguses custom lahendusel t-särki, siis kasuta meie mugavat lahendust, millega saad oma t-särgi kiirelt ja mugavalt disainida & ära tasuda. Toode on valmis 3 tööpäeva jooksul!