Fotokruusid | Fotokruus.ee | Lai valik personaliseeritud tooteid

Disaini ise mugavalt omale sobiv fotokruus kasutades meie disainigeneraatorit

Kui sul on vaja väiksemas koguses custom lahendusel fotokruusi, siis kasuta meie mugavat lahendust, millega saad oma kruusi kiirelt ja mugavalt disainida & ära tasuda. Toode on valmis 3 tööpäeva jooksul!

Erilised sündmused, näiteks aastapäevad, nõuavad ka erilisi kinkemeeneid. Tänapäeval ei ole enam tähtis vaid see, et sul oleks mingi ese, mida sümboolsena oma külalistele kinkida. Tähtis on ka see, et kingitud ese ei jääks vaid tolmu koguma, vaid et tal oleks ka praktiline otstarve. Just siinkohal tulevad mängu isikupärased fotokruusid.

Fotokruusid on suurepärased kinkemeened – nad mitte ainult ei võimalda jätta üritusest mälestus sobiva teksti ja pildi abil, vaid neid saab ka ikka ja jälle kasutada. Kuid siinkohal tuleb meeles pidada, et kui soovid lasta selliseid fotokruuse valmistada, tuleb selleks valida kvaliteetset trükiteenust pakkuv ettevõte, mis suudab toota kõrge kvaliteediga isikupäraseid kruuse; selliseid, millel tekst ja fotod säilivad veatuna hoolimata sagedasest kasutamisest ja pesust.

Kui soovid kasutada meie teenust, siis tea, et me pakume lisaks trükiteenusele ka mitmeid erivärvilisi kruuse, mille seast saad endale sobiva valida. Võid oma fotokruusi lasta teha nii ühe- kui ka mitmevärvilisele põhjale. Pead meile vaid saatma soovitud pildi ja see ongi praktiliselt kõik.

Kui soovid, võime lisada kruusile ka teksti. Tuleme toime ka fotokruuside hulgitellimusega, kuid soovi korral võid lasta teha ka mõne üksiku tassi.