Meist | Fotokruus.ee | Lai valik personaliseeritud tooteid

Kas sa vajad kõrgekvaliteedilisi personaalseid kingitusi sünnipäevadepidude, firmaürituste või muude sündmuste tarvis, ent sul pole aega ega vahendeid, et neid teha? Fotokruus.ee tuleb siinkohal appi! Oleme kiiresti arenev Eestis asutatud ettevõte, mis on spetsialiseerunud  erinevate personaalsete toodete loomisele.

Alates trükitud särkidest ja kleebistest kuni sublimeeritud esemeteni, meilt saate kõike. Nimetage vaid ja me teeme seda! Meie ettevõte kasutab vaid parimaid seadmeid, näiteks firmade Roland ja GCC toodangut, et ületada oma klientide ootusi. Lisaks on meie särgid, kleebised ja muud materjalid ka kõrge kvaliteediga, nii et su isikustatud meened kestavad kaua. Pole vahet, kas sa vajad väikest kogust trükitud särke või hulgikogust sublimeeritud tooteid – meie meeskond Altus Tradingus suudab kohaneda kõigi klientide vajadustega. Me isegi toimetame vajadusel su tooted kohale ülemaailmselt! Aastate jooksul oleme me loonud tugevad suhted nii ettevõtete kui ka eraisikutega üle maailma.

Kui sul on juba mingi idee, mida tahaksid teostada, siis edasta see lihtsalt meie meeskonnale ja me aitame sul suurima heameelega see ellu viia. Kui sul aga oma ideed pole, siis võid konsulteerida meie trükkimisspetsialistide tiimiga. Kõikehõlmavad paketid ja muud trükiteenused on meie Eesti harus saadaval. Alates projekti loomisest kuni kontrollietapini – meie töötajad on igal sammul valmis abistama.