T-särkide trükkimine ja kujundamine | Fotokruus.ee | Kiire valmimine!

Mõned näited, mille jaoks meie kliendid t-särke on tellinud:

1. Kingitus kolleegile või sõbrale. Naljaka sõnumiga t-särk, mis on seotud kolleegi ametinimega või sõbra isikuomadustega on naljakas ja samnas originaalne kingitus. Meie valikust leiate erinevaid disaine ning soovi korral saame kohandada kõiki kujundusi vastavalt Teie soovidele

2. T-särk poissmeesteõhtuks. Eestis on poissmeesteõhtut muutunud ajas üha populaarsemaks ning parim moodus teistest pidutsejatest eristuda on kandes poissmeesteõhtu t-särki. Saame soovi korral disainida just Teie peo jaoks sobilikud särgid ning aitame ka valmisdisainidega.

3. T-särk suvepäevadeks. Firma suvepäevadel on tavaks riietuda meeskonnaga ühtselt. Kõige lihtsam ja soodsam viis seda teha on t-särgi abil. Firma logoga särk on üks võimalikest lahendusest. Samuti on meie kliendid teinud ka nimelisi särke ning ka muid piltide ja tekstidega särke. Kirjutage meile ning kombineerime Teie firma värvidest lähtudes parima lahenduse!

4. T-särk isadepäevaks. Väga populaarne kingitus isadepäevaks on pildi ja tekstiga t-särk. Vajadusel trükime kujundame just Teie isale sobiliku särgi.

5. T-särk emadepäevaks. Kuidas näidata oma emale, et just tema on parim? Miks mitte lasta tal kanda seda sõnumit enda t-särgil? Meie valikus on erinevaid emadepäevaks kujundatud särke, mis sobivad suurepäraselt kingituseks emale.

6. T-särk tähtpäevaks. Lisaks isadepäevale ja emadepäevale on palju muid tähtpäevi, mille jaoks meie kliendid meilt särke on tellinud. Olgu selleks nimepäev, sünnipäev, aastapäev või miks mitte ka kooli minemise või kooli lõpetamise päev. Tähtpäevi, mille puhul teemakohalisi riideid kanda, on mitmeid.

7. T-särk spordisündmuseks või spordivõistluseks. Lisaks tavalistele puuvillastele särkidele saab meilt osta ka täissünteetilisi spordisärke, millele saame trükkida vastavalt teie soovidele nimesid, sponsori logosid ja kõike muud vastavalt Teie soovidele. Oleme valmistanud särke näiteks käsipalli, sulgpalli ning ka jalgpallimeeskondadele.

8. Motokrossi särgi trükk (nimi ja number krossisärgile). Trükime kuumpresstrükimeetodil ka motokrossi särkidele numbreid ja nimesid. Kasutame väga õhukesi kilesid, mida pole kandes tunda ning mis venivad väga hästi koos särgiga.

9. Trükiga lasteriided. Oleme valmistanud nii beebidele bodisid kui ka suurematele lastele t-särke. T-särke on meilt tellinud ka näiteks lasteaiad ja koolid.

10. Trükk töörõivastele. Firmasümboolika kasutamine tööriietel jätab ettevõttest professionaalsema mulje. Logosid ja kirjasid on võimalik trükkida sisuliselt igale kangatüübile, mis tähendab, et Teie logo saame trükkida näiteks jopedele, tunkedele, põlledele jne.

Disaini ise mugavalt omale sobiv T-särk kasutades meie disainigeneraatorit

Kui sul on vaja väiksemas koguses custom lahendusel t-särki, siis kasuta meie mugavat lahendust, millega saad oma t-särgi kiirelt ja mugavalt disainida & ära tasuda. Toode on valmis 3 tööpäeva jooksul!

Särkide trükkimine kuumpresstrükkmeetodil tähendab seda, et trükis või tekst kantakse kangale kuumutamise teel. Esmalt lõigatakse trükis välja spetsiaalse lõikuriga, seejärel eemaldatakse üleliigne kile ning allesjäänud kujutis pressitakse riideesemele.

Särgile trükkimine sublimatsioontrükkmeetodil on samuti üks võimalikest trükimeetoditest. Sublimatsioontrüki puhul trükitakse esmalt pilt spetsiaalse printeriga paberile ning seejärel kantakse trükis paberi pealt kanga peale kuumpressimise teel. Sublimatsioontrüki eeliseks on see, et värv jääb kanga peale ning erinevalt kiletrükist ei ole sublimatsioontrükki kangal tunda. Sublimatsioontrükki saab teha ainult sünteetilisele ja valgele kangale.

See, milline trükk särgile teha, sõltub ennekõike kliendi soovist. Meie kasutame peamiselt kiletükkmeetodit, sest õhukese ja kvaliteetse kilega jääb tulemus kauem kestev ning pilt jääb väga terav. Samuti eelistavad enamus kliendid puuvillasest kangast särke.

T-särgi print nõuab kogemusi, et saavutada parim võimalik tulemus. Lisaks kogemustele on vaja kasutada ka kvaliteetseid vahendeid ja toorikuid. Meie teostame särgi trükki Itaalia kiledega ning kasutame Rolandi ja GCC seadmeid.

Trükk enda särgile

Teostame ka trükki kliendi enda rõivastele. Sisuliselt on võimalik trükkida igale kangatüübile, kuid eelnevalt oleks ikkagi hea üle küsida.

T-särkide valmistamine ootejärjekorras

Kui on vaja pildi või tekstiga särki väga kiirelt, siis valmistame ka särke ootejärjekorras. Kujundame kohapeal teie soovidele vastavalt särgi ning teeme selle ka lühikese ooteajaga valmis. Küsige telefoni teel lisa kui tekib kiireloomuline töö!