Firmakingitus Fotokruus.ee-st

 

Firmakink on ülemaailmselt populaarne vahend enda ettevõtte või brändi tutvustamiseks. Firma logoga meeneid (firma logoga pastapliiatsid jms) jagatakse näiteks messidel ja tootetutvustustel, pannakse kaasa enda toodetega, kingitakse klientidele jne. Logoga meened on ka populaarsed erinevate mittetulundusühingute seas, kes läbi meenete enda sõnumit edasi annavad (helkurid ja turvavahendid) või saabuvale üritusele tähelepanu juhivad (valimistega seotud meened).

Peaaegu kõikidele toodetele on võimalik peale trükkida ettevõtte nimi või logo. Populaarsed ärikingitused on näiteks t-särgid, mütsid, võtmehoidjad, kleebised, pastapliiatsid, kruusid, hiirepadjad ja USB pulgad. Samuti on viimasel ajal kasvanud loodussõbralike meenete populaarsus. Näiteks paberi taaskäitlemise tulemusel loodud tooted (pastapliiatseid jne).

Enamus ärikingitusi on väikesed ja soodsad, aga on ka kallimaid tooteid, millele logosid peale prinditakse. Näiteks meie valikust leiate erinevaid veinitarvikute komplekte, kvaliteetseid pastapliiatseid, nahast tooteid jne.

Soodsad reklaamkingitused on näiteks fotokruusid, võtmehoidjad, USB pulgad jne.

Meie abiga on Teil võimalus Soodsa hinna eest teha enda koostööpartnerile meeldejääv kingitus.

Näiteks, Teie koostööpartneri hommik võib alata Teie firma logoga kruusist kohvi joomisega.

Firma logoga kruus

Meie tootevalikust valiku kvaliteetseid ja populaarseid tooteid, millele on võimalik Teie ettevõtte logo või sõnum peale trükkida. Juhul kui te ei leia soovitud toodet, siis kindlasti kirjutage meile ja võimalusel leiame teile sobiliku lahenduse.